Vyrazte na zajímavou dovolenou. Přinášíme několik tipů, kam vyrazit

vydáno 15.10. 2014 • Tipy a rady • zobrazeno 1809x

Také milujete odpočinek a pobyt u moře? Potom je ideální vyrazit na dovolenou, která bude svým způsobem nezapomenutelná. A pokud už vás omrzeli stále stejné destinace jako Itálie, Chorvatsko nebo třeba Španělsko a Řecko, zkuste něco jiného, a uvidíte, že i v netradičních státech to bude dokonalý zážitek. Dovolená Černá hora letecky je například jednou z možností, jak poznat tuto historicky krásnou zemi, ale jak si užít i dokonalých služeb a kvalitních hotelů, které jsou v největších turistických střediscích nabízené. V tomto směru šel totiž rozvoj turistického ruchu výrazně dopředu, a tak budou spokojeni i nároční turisté.

Do Evropy, nebo do Asie?

Že se nemůžete rozhodnout mezi těmito dvěma kontinenty? Potom není třeba propadat panice, jelikož můžete snadno zvolit zemi, která leží na obou z nich, a kde vás taktéž bude čekat dokonalý relaxDovolená Turecko all inclusive, to je poté ona volba, kterou v letošním roce uskutečnilo na tisíce turistů. Všechny z nich tato země nadchla, a to jak svými historickými krásami, tak i nádhernými plážemi a dokonale čistým mořem. A to ať už se jednalo u severnější oblasti Egejské riviéry, nebo jižní oblasti Turecké riviéry, s městem Alanya, a vyhlášenou Kleopatřinou pláží, která patří k těm nejkrásnějším v celém Turecku.

Pro mladé, ale i seniory

A jak vybrat ten pravý zájezd? Samozřejmě s ohledem na zajímavosti konkrétní lokality, na celkový ruch střediska, ale třeba i kvalitu hotelů v dané oblasti. Stejně tak je třeba zohlednit i náš věk, jelikož není žádnou výjimkou, že mladí mají jiné požadavky, než starší generace. Pro ni však může být ideální volbou program nazývaný jako Dovolená 55+, který nabídne speciálně koncipované zájezdy, které jsou jak lokalitou, tak kvalitou hotelů, ale i variantami celkového pobytu přizpůsobeny právě starším generacím cestovatelů, kteří si také chtějí užít krásy moře.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články