Tatralandia: Užijte si vodní svět

vydáno 03.04. 2014 • Slovensko • zobrazeno 1311x

Máte rádi vodní radovánky? Rádi byste si užili příjemný odpočinek ve vodním světě? Jedinečnou příležitost vám přináší slovenský aquapark Tatralandia. 

Tatralandia se představuje 

Tatralandia Holiday Resort je největší slovenský celoroční vodní areál, ve kterém si užijete spoustu zábavy a zároveň se tu můžete i ubytovat. Nachází se v regionu Liptov, který vám přináší další možnosti vyžití. 

Tatralandiu si zamilují děti i dospělé. Děti tu potěší mnohé atrakce a četné možnosti zábavy. Na dospělé tu čekají různé balíčky zahrnující termální bazény, geotermální vodu a další mnohé činností podporující maximální relaxaci. 

Vyžití v komplexu Aquapark Tatralandia

Snad nejoblíbenějším místem celého Aquaparku Tatralandia jsou termální bazény s léčivými účinky. Je tu také 29 nejrůznějších tobogánů. Děti si zamilují krytý komplex s Ostrovem pirátů. To je jen ukázka toho, co tu můžete prožít. Nudit se tu nebude nikdo.

Chcete se ubytovat přímo v areálu Aquparku Taralandia? Máte možnost. Je tu pro vás Holiday Village Tatralandia. Dohromady tu na turisty čeká 155 apartmánů a bungalovů, které jsou uspořádaný do stylových osad. Ubytování je v nádherné přírodě. 

Kromě vodních radovánek se můžete využít dalších služeb. Navštivte relaxační sauny, masáže, projeďte se na kole či na kolečkových bruslích. Zahrát si můžete i bowling a další mnohé hry. Chcete-li adrenalin, vypravte se do lanového centra Tarzánie. 

Co na vás čeká v okolí Aquaparku Tatralandia

Ať už si chcete na své dovolené užít relaxaci či aktivní dovolenou, čekají na vás v okolí Aquaprku Tatralandia příznivé podmínky. Místo je obklopené pohořím, takže je ideální na podnikání turistických cest do Západních a Nízkých Tater. Pokud dáváte raději přednost cykloturistice, můžete si okolí prohlížet ze sedla kola. Litovská Mařa je zase ideálním místem pro různé vodní sporty, např. rafting atd.

Rádi byste si prohlédli některé památky? Je tu mnoho muzeích, skanzenů i hradů. Poznejte zdejší lidovou architekturu. Jistě vás osloví.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Slovensko'
Tipy na jiné články