Romantická dovolená? Okolí řeky Berounky s dominantou Karlštejna

vydáno 28.01. 2020 • Česká republika • zobrazeno 1367x

Krásná místa rozhodně nemusíte hledat pouze v dalekých zahraničních destinacích. To by byla velká chyba. Příkladem je pohádková krajina, kterou najdete v okolí řeky Berounky. Jako dominanta se zde tyčí také hrad Karlštejn. Místní ubytovací zařízení nabízejí skvělou příležitost poskytnout vám výchozí bod pro vaše poznávání okolí. Vyrazit sem přitom můžete nejen v páru, ale také s kamarády nebo zde lze uskutečnit firemní akci.

Vše je jen na vás

Pokud chcete poznat malebnou krajinu, na kterou jsme se vás snažili nalákat úvodním slovem, určitě stojí za to si také vybrat dobrý hotel. Jedině tak se budete cítit komfortně s veškerým zázemím.

Hotely u hradu Karlštejna rozhodně nabízejí zajímavé možnosti. Kromě toho, si zde můžete objednat tematické balíčky, v závislosti na tom, jak a s kým chcete trávit dovolenou. Mezi ty nejpopulárnější patří:

  • Relaxační balíček
  • Romantický balíček

Asi nemusíme příliš rozvádět, co vás přiměje k nutnosti relaxovat. Může to být vysoké pracovní vytížení nebo zkrátka jen potřeba užít si chvíli pohodu a klid, jen sami pro sebe. Vyrážíte si odpočinout ve dvou? V tom případě vás určitě osloví romantický balíček, v rámci kterého si můžete užít třeba večeře při svíčkách na letní terase či v restauraci. Vydat se sem můžete ale také s přáteli, ať už slavíte narozeniny nebo se jedná o vaše kolegy z práce.

Tohle místo si prostě užijete

Zdejší malebné prostředí je jako stvořené k tomu, abyste si zde splnili vaše přání. Může to být třeba svatba, které se zde pořádají pravidelně a není se čemu divit. Pokud se rozhodnete pro ubytování na Karlštejně, můžete odsud vyrazit také na výlety do okolí, o čem jsme mluvili hned na začátku článku. Nalákat vás mohou třeba vinné sklípky nebo nedaleký zoopark. Jak si zde však nakonec zpříjemníte strávené chvíle, to už ovšem záleží jen a jen na vás.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Česká republika'
Tipy na jiné články