Při cestách do zahraničí nezapomeňte na peníze, doklady a pojištění!

vydáno 26.05. 2017 • Tipy a rady • zobrazeno 2780x

Je vhodné si udělat před cestou seznam, na kterém bude vše důležité. Kartáček, oblečení, doklady, peníze a mnoho dalších položek. Jedině tak snižujete riziko, že na něco důležitého zapomenete.  Na druhou stranu není třeba se stresovat, nejdůležitější jsou tři věci. Bez těch ostatních se přinejhorším obejdete, nebo si je koupíte na místě….

Pojištění si můžete sjednat 24 hodin denně

Mezi 3 důležité „společníky“ každého cestovatele patří: peníze, doklady a v neposlední řadě také pojištění. Je výhodou, že pojištění pro cesty do zahraničí je dnes možné sjednat online z pohodlí domova, a to i o víkendu. Když si vzpomenete den před cestou do zahraničí, nemusíte zoufat. Vše ještě stihnete, protože pojištění začne platit hned druhý den od sjednání. Nepodceňte výběr pojišťovny, nabídky se od sebe liší cenou i podmínkami. Je žádoucí chtít to nejlepší a neplatit moc. V tomto ohledu boduje pojišťovna Ergo.

Férová nabídka

Pojištění od ERGO pojišťovny má hned několik výhod. Jednou z nich je nonstop asistenční služba. K čemu je dobrá? V případě, že nastane pojistná událost, máte se na koho obrátit. Proškolený personál vás bude prostřednictvím telefonu navigovat, abyste vše udělali správně a neztratili nějakou chybou nárok na pojistné plnění. Nehledě na to, že ne každý člověk umí skvěle cizí jazyky, takže je pro něho složité se domluvit, nebo podepsat protokol psaný cizí řečí. Díky asistenční službě to zvládne bez problémů každý.

Připojištění odpovědnosti je pro celou rodinu!

Rozhodně se vyplatí zvážit i možnosti připojištění. Například připojištění odpovědnosti využijete doma i v zahraničí. Platí po celém světě a je velice užitečné. Lze sjednat 4 různé varianty, které se liší velikostí pojistné částky. Může se sjednat na 3,5,7 i 10 milionů korun. Na závěr je dobré zmínit ještě jednu důležitou informaci. Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na celou rodinu! Jak přesně funguje, čtěte zde.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články