Parkování na letišti vyřešíte jednoduše z pohodlí domova

vydáno 28.02. 2022 • Zajímavosti • zobrazeno 713x

Bez nekonečného stresu, formalit a čekání, dnes už rozhodně není doba papírových formulářů nebo razítek, pro která si musíte někam dojít! Platí to i pro dovolenou, na kterou budete odlétat někam do exotických destinací.

Pokud řešíte otázku, kde byste mohli zaparkovat a zdá se vám příliš složitá, nabízí se velmi zajímavé řešení. Nenechávejte nic náhodě a rezervujte si svůj termín včas, dokud je ještě volný. O vozidlo bude skvěle postaráno a po online objednávce stačí vlastně jedno jediné. Dorazit v dohodnutou dobu na místo, vše ostatní už totiž zajistí specialisté.

Bez front a dalších velkých omezení

Bojíte se, že nestihnete letadlo? To určitě nemusíte, protože parkování letiště Praha je časově velmi nenáročnou záležitostí. Půjde jenom o formulář, jenž vám zabere maximálně několik málo minut. Uvedete do něj pouze základní věci, nepůjde o žádnou obsáhlou zpověď. Datum a čas příjezdu nebo odjezdu, volba mezi garážovým a venkovním parkingem, to jsou nejnutnější údaje, které musíte uvést.

Pak už postačí jen kontakty, díky kterým bude jakákoliv další komunikace usnadněna. Po zaparkování předáte klíče a můžete vyrazit za odpočinkem a teplem. Až se vrátíte, budou na vás klíče čekat v příslušném boxu. Převezmete vůz a můžete vyrazit bez dalších formalit domů.

A kolik volných míst je k dispozici?

Pokud si chcete jen ověřit, kolik možností je ještě k mání, návod je velmi jednoduchý. Stačí se podívat na rezervační stránku, kde jsou pravidelně aktualizovaná čísla. Výhodou je i několikastupňový systém zabezpečení, protože v dnešní době nestačí jen vhodně rozestavěný systém kamer. Dbá se tedy i na fyzickou ostrahu, která je kdykoliv připravena zasáhnout. Bezpečnost je až na prvním místě, jak říká známý slogan.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zajímavosti'
Tipy na jiné články