Jaké pojišťovny dnes cestovní pojištění nabídnou?

vydáno 26.05. 2016 • Tipy a rady • zobrazeno 2559x

Když se rozhodneme vyrazit za hranice, neměli bychom samozřejmě zapomínat na to, že je dobré mít ochranu. Tu nabídne cestovní pojištění do zahraničí. Tuto ochranu dnes nabídnou komerční pojišťovny, kterých je na trhu poměrně dost. Díky tomu nemusí být problém vybrat nejlevnější cestovní pojištění online, z pohodlí domova a s jistotou toho, že nám bude vyhovovat. Ať cestujeme autem do sousedních zemí, nebo letadlem na Island. A když už jsme danou možnost nastínili, dodejme také to, že nejlevnější cestovní pojištění bez problémů najdete na webu Porovnej24.cz. tento web vám totiž umožní srovnání cestovního pojištění a tak výběr ideální pojistky a pojišťovny. A jakou vybrat?

S tradiční pojišťovnou chybu neuděláte

Na pojistném trhu dominují především takové pojišťovny, které mají dlouhou tradici. Ta může být nejenom v řádech desítek let, ale i delší. U takových pojišťoven máte jistotu, že i vaše cestovní pojištění do zahraničí bude spojeno s kvalitou, odpovídajícími službami, ale i tím, že co pojišťovna nabídne a slíbí, to vám také splní. Samozřejmě i zde sjednáte cestovní pojištění online. I když jde o velké a tradiční pojišťovny, dokážou cílit i na mladší klientelu a její konkrétní potřeby. A tím je třeba jednoduchost srovnání.

Menší pojišťovny nabídnou individuální přístup

Klasické pojišťovny na našem trhu jsou doplněny těmi menšími. Ty konkrétně nabídnou hlavně možnost individuálního přístupu. Ten využijeme, když sjednáváme cestovní pojištění do EU, stejně jako když sjednáváme cestovní pojištění mimo EU. Daný individuální přístup se může týkat třeba rozsahu, výše pojistného krytí, stejně jako i dalších možností, které budeme poptávat. Příkladem je třeba cestovní pojištění na hory, které může být spojeno s možností pojistit i naši výbavu. Tedy nejenom lyže a hůlky, ale třeba i snowboard, boty a řadu dalších věcí, které nezbytně potřebujeme.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Tipy a rady'
Tipy na jiné články